info@tibcon.com.tr +90 (216) 706 1884
Tibcon Capasitors Tibcon Capasitors

Enerji kalite sistemlerinde ülkemizin önde gelen firmalarından birisi olan Tibcon Enerji Teknolojileri, kompanzasyon çözümleriyle sağladığı başarısı ve üstün performans sonucunda, bugün Türkiye’de tanınan ulusal bir firma haline gelmiştir. 2013 yılında enerji kalite sistemlerinin projelendirme, satış ve pazarlaması üzerine kurulan firma, çok hızlı bir gelişme kaydederek geçen zaman içerisinde Türkiye genelinde ürünlerini resmi bayileri üzerinden 2500’ün üzerinde satış noktasıyla buluşturmaktadır.

Genç, dinamik ve tecrübeli teknik kadrosuyla, enerjinin değerli ve yüksek maliyetli olduğu ülkemizde, kontrol panelleri, sanayi, ticarethaneler, oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri, endüstriyel tesisler, üniversiteler ve tarımsal sulama sistemlerine hızlı, güvenilir ve en ekonomik çözümleri, güçlü stok yapısı, yaygın dağıtım ağı ve ürün kalitesiyle, müşteri memnuniyetini “ana ilke” benimseyerek sunmaktadır.

“Kaliteyi en uygun fiyata al” sloganı ile hareket eden Tibcon Enerji, 30 yılı aşkın derin tecrübesi ve sunmuş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile günümüzde de, Tibcon markası ulusal bir marka haline getirmiştir.


Tibcon Enerji Teknolojileri A.Ş.